Kategória: Aktuality, Dorast

Mladší dorast – hodnotenie zápasov trénerom T.Goljanom

22.10.2008 - Badín - KNM - 4:2 (2:0)

V prvom polčase sme hrali veľmi statický futbal! Nebehali sme, nevyhrávali sme súboje, vôbec sme sa nedostali do hry. V druhom polčase sme pridali na bojovnosti, začali sme napádať súpera, získavali sme odrazené lopty, bolo nás už viacej „cítiť". Začali sme kombinovať, ale iba po 16ku. Málo sme zakončovali. Treba pochváliť aj súpera, myslím si, že  hrali veľmi dobre ( 8 hráčov  ročník 92). Treba spomenúť, že nám chytal hráč (Hulák) a nie brankár, ktorého nepustili zo školy. Spokojný som s druhým polčasom, v prvom ma hráči sklamali. Svoj štandard si odohrali Vavrek a Maljar, v druhom polčase aj Kopas a Štefunda.

Zostava: Hulák, Jendryščík, Vavrek, Maljar, Fuják, Ovčík, Kočiš, Švirík, Kopas, Štefunda, Pochyba. Striedal: Malík

26.10.2008 - KNM - Čadca - 0:0

V zápase s Čadcou sme boli prvý polčas o niečo lepší ako súper, mali sme územnú prevahu, ale nejaké vyložené šance sme nemali. Nebezpečné sme mali štandartné situácie, lietalo to tesne vedľa brány, ale boli sme málo dôrazní! Druhý polčas sme už nehrali tak dobre ako prvý, mal som pocit, že postupne nám dochádzali sily, chlapci asi cítili v nohách stredajší zápas v Badíne. Pokúsili sme sa prestriedať hráčov, ale striedajúci hráči nepriniesli do zápasu oživenie, vôbec sa nedostali do zápasového tempa a do našej hry nepriniesli žiadnu pozitívnu zmenu. Remíza je spravodlivá.

Zostava: Hartiník, Jendryščík, Vavrek, Maljar, Fuják, Ovčík, Kočiš, Švirík, Kopas, Štefunda, Pochyba. Striedal: Malík, Slafkovský, Hulák

30.10.2008 - N. Baňa - KNM - 5:2 (2:0)

Do 30 min. sme boli lepším mužstvom, hrali sme prevažne na súperovej polovici. Mali sme tri dobré šance, ale nedali sme gól (Švirík, Kočiš). Súper nás za to potrestal! Po dvoch štandartných situáciach sme dostali dva góly. To ovplyvnilo celý priebeh zápasu. Do druhého polčasu sme išli s tým, že sa pokúsime čo najskôr znížiť. To sa nám  nepodarilo,   naopak inkasovali sme my dva rýchle góly.  Za tohto stavu sme spravili tri zmeny v zostave. Hrali sme iba na súperovej polovici, podarilo sa nám streliť dva góly. Mohli sme dať aj tretí gól, ale Jožko Švirík svoju šancu nepremenil. V nadstavenom čase sme dostali gól na 2:5.

Zostava: Cabada, Jendryščík, Vavrek, Maljar, Fuják, Ovčík, Kočiš, Švirík, Kopas, Štefunda, Pochyba. Striedal: Malík, Slafkovský, Hulák