Kategória: Aktuality, Prípravka

II.ročník halového futbalového turnaja „O pohár primátora mesta KNM“

Futbal prípravka

Mestský športový klub Kysucké Nové Mesto usporiadal halový futbalový turnaj žiakov-prípravkárov, narodených po 1.januári 1997. Podujatie sa konalo v Mestskej športovej hale v KNM. Turnaja sa zúčastnil Fotbal Frýdek Místek, Slovan Skalité, FC Gool Čadca, Juventus Žilina, MŠK KNM. Chlapci bojovali o každú loptu a žiadny súboj nechceli prehrať. Zápasy boli vyrovnané a do posledného nebolo jasné kto vyhrá. Veľmi peknou bodkou za turnajom bol zápas o druhé miesto Žilina - Čadca. Kuriózny gól padol, keď brankár Žiliny vyhodil loptu do útočnej polovice a tá sa zakotúľala až do brány Čadčanov. Tí sa však nevzdávali a dokázali vsietiť druhý gól. Ako sa ukázalo neskôr, nebol víťazný. Súper zo Žiliny zrýchlil hru a pridal dva pekné góly. Naše družstvo dostalo nové dresy, ktoré pre nich zakúpil Ján Štenc. Škoda že chlapci neoslávili nové dresy s medailou, nakoľko prehrali len jeden zápas a mohli byť na stupni víťazov. Turnaj bol vyrovnaný a nám napokon ostala štvrtá priečka.

Viac foto vo fotogalérii

VÝSLEDKY:

KNM - Čadca 1:1, Žilina - Frýdek Místek 1:2, Skalité - KNM 0:1, Čadca - Frýdek Místek 2:2, Žilina - Skalité 3:0, KNM - Frýdek Místek 2:4, Skalité - Čadca 0:3, KNM - Žilina 2:2, Skalité - Frýdek Místek 1:1, Žilina - Čadca 3:2.

PORADIE:

1. Fotbal Frýdek Místek

2. Juventus  Žilina

3. FC Gool Čadca

4. MŠK KNM

5. Slovan Skalité

INDIVIDUÁLNE CENY:

Najlepší brankár: Radovan Belák (MŠK KNM)

Najlepší hráč: Ondřej Janošec (Fotbal Frýdek Místek)

Najlepší strelec: Jakub Stenchlák (FC Gool Čadca)