Kategória: Aktuality, Žiačky

Hráčky FBK Kysucké Nové Mesto získali Slovenský pohár vo florbale

Naše florbalistky sa stali víťazkami medzinárodného mládežníckeho florbalového turnaja o Slovensky pohár v kategórii U16 (dievčatá narodené 1. 1. 1996 a mladšie) ktorý sa uskutočnil v dňoch 1. – 3. 6. 2012 v Topoľčanoch.

Družstvo prešlo turnajom bez jedinej prehry a v ôsmich odohratých zápasoch nestratili ani bod. Víťazstvom v základnej skupine si zabezpečili postup priamo do semifinále, kde odohrali najťažší zápas celého turnaja proti FBC Prešov, v ktorom napokon zvíťazili 3:2.
Vo finálovom súboji s domácim tímom ŠK Rebels Topoľčany po nervóznom úvode jasne dominovali a zvíťazili 6:3. V tomto súboji sa hetrikom zaskvela Andrea Šidlová a spolu s ďalšou hráčkou KNM Zuzanou Hagenovou boli zvolené do ALL STARS tímu ako najlepšie hráčky celého turnaja.

Zostava Fbk KNM
Brankárky -Kristína Ďurinová, Paula Vašinová
Hráčky- Andrea Šidlová, Zuzana Hagenová, Sarah Žideková, Mária Griecsová, Alexandra Kocúrová, Ema Škvrndová, Emma Šlopková, Nikoleta Gašincová, Nikola Randová, , Lucia Knihová, Petra Macurová, , Andrea Tinková, Denisa Griecsová, Ivana Božeková,
Tréner – Michal Vlček

Zápasy FBK KNM
Základná skupina
FBK KNM – Sršne Čadca 6:1
Michalovce - FBK KNM 3:4
FBK KNM – Rebels Topľčany 3:2
Banská Štiavnica - FBK KNM 1:4
FBK KNM – Fbc Prešov 2:0
Harvard Partizánske – FBK KNM 1:5
Semifinále
FBK KNM – Fbc Prešov 3:2
Finále
FBK KNM – Rebels Topľčany 6:3

Komentáre rss


Strana:  1

neboli pridané žiadna komentáre