Druhé miesto na halovom turnaji U 14 v Čadci

Dňa 4.1.2012 sa starší žiaci kategórie U 14 (ročník 1998) zúčastnil halového turnaja v Čadci. Družstvá boli rozdelené do dvoch päťčlenných skupín, z ktorých prví dvaja postupovali do semifinále.

V skupine sme sa postupne stretli – KNM- Čadca Horelica 4:0. Turzovka 2:0. Žilina Závodie 1:3, Čadca U13 2:0 a ako druhý v skupine sme postúpili do semifinále v ktorom sme vyradili Námestovo. Vo finále sme sa stretli s odvekým rivalom z FK Čadca. Zápas sa skončil 1:1 a v jedenástkovom rozstrele sa šťastie priklonilo k domácim.
Chlapci predviedli bojovný a kolektívny výkon, s ktorým som spokojný, škoda len troch nevyužitých šancí v závere finálového zápasu.
Cenu pre najlepšieho brankára turnaja získal Jaroslav Buček, za najužitočnejšieho hráča nášho družstva bol organizátorom vybratý Mário Minárik.
Na turnaji reprezentovali : Jaroslav Buček, Mário Rudinec, Jakub Janec, Juraj Švec, Juraj Zavadzan, Jakub Čičala, Mário Minárik, Martin Vojtuš, Dávid Kopták, Jakub Kopas, Filip Lulek, Dávid Jakubčík
Tréner : Peter Jendryščík