Kategória: Aktuality, Dorast

JESEŇ - mladší dorast - futbal

Do jesenných zápasov súťažného ročníka 2011/2012 nastupovali hráči a strelci:

BRANKÁRI:  Ferianc M. ( 3 góly ), Toman I., Beszédes V.( t. č. v Bánovej )

OBRANCOVIA:  Tolnaj P. ( 2 ), Kostelný P. ( 1 ), Drnda K., Javorík M., Majdák D., Halúska L., Jašúrek R.( 2 ), Kopyčiar P. ( 1 ), Funtek I.

ZÁLOŽNÍCI a ÚTOČNÍCI:  Urban P. ( 8 ), Mozol M. ( 2 ), Boris M. ( 7 ), Grajciar P. ( 3 ), Minárik P. ( 5 ), Martinček L. ( 11 ), Ripel M. ( 1 ), Griga S., Belák R., Harvančík M. Káčerík A., Rudinec M.

Najlepším jesenným strelcom nášho mužstva sa stal:

1. Martinček Lukáš  11 gólov

2. Urban Pavol  8 gólov

3. Boris Mário  7 gólov

3. MIESTO   15   12   1    2     46  :  14  37 bodov

Po jesennej časti naše mužstvo skončilo na 3. mieste. Na vedúci Zvolen a Rimavskú Sobotu strácajú 3 body. Hráči vo väčšine zápasov podávali dobré výkony a svojim prístupom a bojovnosťou si umiestnenie v tabuľke zaslúžia. Do odvety im prajem veľa zdravia, hlavne aby ich obchádzali zranenia, a aby školu zvládali bez problémov. Taktiež ďakujem realizačnému výboru MŠK – KNM za podporu a rodičom za pochopenie a povzbudzovanie, hlavne v domácich zápasoch.

Tréner:   Tibor Ďuriak

Vedúca mužstva:   Mgr. Alena Ďuriaková