Kategória: Aktuality, Dorast

Mladší dorast na jar bez porážky a na prvom mieste v tabuľke III.ligy

23., 24. a 25.kolo
KNM – BÁNOVÁ 6 : 0 (1 : 0) Góly: M.Mozol 4x, T.Krasňan, P.Minárik
NÁMESTOVO – KNM 1 : 1 (0 : 0) Góly: M.Ďuriak

KNM – BYTČA 10 : 0 (6 : 0) Góly: M.Holák 5x, P.Minárik 2x, M.Boris, P.Urban, R.Jašurek Od úvodu zápasu predvádzali naši hráči technickú hru. Rýchlymi kombináciami sa dostávali do gólových šancí. Veď už v 35 minúte vyhrávali 6 : 0. Strelecky sa darilo M. Holákovi, ktorý bol na ihrisku 58 minút a strelil 5 gólov. Domáci hráči potvrdili úlohu favorita a zaslúžene vysoko zvíťazili 10 : 0. Celý kolektív si zaslúži pochvalu.

KNM – BÁNOVÁ 6 : 0 (1 : 0) Góly: M.Mozol 4x, T.Krasňan, P.Minárik V nevýraznom 1. polčase naši hráči nekoncentrovanou hrou dávali priestor súperovi. Zlyhali prihrávky, hľadanie miesta, hlavne kolektívna hra. Po zmene strán, dobrou hrou v strede poľa rozobrali súpera po pekných kombináciách a vytváraní šancí, kde 5 z nich premenili. Výrazne sa darilo M.Mozolovi, ktorý strelil 4 góly. Za 2. polčas si zaslúžia pochvalu.

NÁMESTOVO – KNM 1 : 1 (0 : 0) Góly: M.Ďuriak S výborným súperom sme hrali zápas s maximálnym úsilím zahrať čo najlepšie. Domáci hráči si vytvárali rešpekt, zdieľali tvrdé súboje s našimi hráčmi. Súper sa v 54 min. ujal vedenia. Našim sa podarilo vyrovnať 3 min. pred koncom stretnutia na konečných 1 : 1. Môžem vyzdvihnúť výkon brankára zo starších žiakov R.Bučeka a z ml. dorastu D.Vavreka, M.Ďuriaka a P.Kostelného, za bojovnosť celé mužstvo.

Tréner: Tibor Ďuriak, vedúca: Mgr. Alena Ďuriaková