Kategória: Dorast

MKŠS KNM : ŠK TVRDOŠÍN 6:2 (3:0)

Strelci: M.Holák 2x, M.Mozol, M.Boris, M.Kopas, D.Vavrek

Už od začiatku zápasu ukazovali naši hráči túžbu po víťazstve, keď už v 9–tej minúte skórovali (M. Holák). Priebeh 1.polčasu mali pod svojou kontrolou, stred poľa držal loptu a niekoľkými peknými akciami sa dostávali do šancí, kde sa im aj podarilo skórovať (najprv M.Mozol a potom M.Boris 3:0. V 2.polčase  mali 10 minút slabšiu chvíľku, a tak hostia dokázali 2x skórovať. Naši hráči však rýchlo odpovedali gólmi M.Holáka, M.Kopasa a D.Vavreka (6:2). Ešte niekoľkými samostatnými akciami ukázali, že futbal hrať vedia. Môžem vyzdvihnúť celé mužstvo, keď vyhrávali osobné súboje, hrali disciplinovane, ale hlavne kolektívne. Milo ma prekvapil P.Urban–štyri gólové prihrávky.

ZOSTAVA: I.Toman – R.Jašurek, P.Kostelný, M.Ďuriak, M.Kopas – P.Urban (64 min. P.Kopyčiar), M.Boris, M.Mozol, D.Vavrek – M.Holák (59 min. P.Grajciar ), P.Minárik.

Tréner: Tibor Ďuriak

Vedúca: Mgr. Alena Ďuriaková