ZIMNÁ PRÍPRAVA FUTBALISTOV U 13

Prvú časť zimnej prípravy sme začali začiatkom novembra štartom na turnaji v Žiline a skončili tesne pred Vianocami štartom na medzinárodných turnajoch vo Frýdku Místku a Třinci (hrali družstvá zo Slovenska, ČR a Poľska).

Po skončení zimných prázdnin sme začali druhú časť prípravy, ktorá prebiehala v hale a telocvični a bola spestrená turnajmi v Čadci a v Kysuckom Novom Meste. V tejto fáze sme už začali hrať aj prípravné zápasy na veľkom ihrisku. Tretia časť začala na prelome mesiacov február – marec a v tejto časti sme už išli von na ihrisko. Počas prípravy sme odohrali zatiaľ  9 stretnutí – MŠK Žilina, Třinec, 2 x Žilina – Závodie U 12, Žilina – Závodie U 13, Považská Bystrica, Bytča a dva krát sme hrali s KNM U 12, ktoré bolo doplnené o niektorých našich hráčov. Dosiahli sme bilanciu 3 výhry, 2 remízy a 4 prehry. Zúčastnili sme sa aj turnaja v Žiline – Závodí kde sme hrali s  – Dolným Kubínom, Liptovským Mikulášom, Žilinou – Závodím, Čadcou a Juventusom Žilina. Ešte nás čakajú zápasy s Radoľou, Čadcou a Žilinou.

Prípravu absolvovali :

Brankári : Martin Kubaščik, Michal Kučák a Anton Gajdoš

Hráči : Jakub Čičala, Mário Minárik, Peter Mrva, Peter Čičala, Filip Lulek, Martin Trúchly, Dávid Kopták, Jakub Janec, Martin Kubík, Erik Mrmus, Juraj, Švec, Dávid Jakubčík, Matej Helt, Martin Chovanec, Filip Mihalda, Mikolas Tóth, Adrián Gašperák a Peter Gdovin.

Tréner : Mgr. Peter Jendryščík

Vedúci družstva : Mgr. Ivan Jurkovič