Mladší žiaci U 13

Družstvo je tvorené z chlapcov narodených v roku 1998 (traja chlapci sú ešte mladší) a hrá I.ligu.

V tejto súťaži sme nováčik, čo sa odzrkadlilo aj na výkonoch v jednotlivých zápasoch, kedy si chlapci museli zvyknúť na tempo a rýchlosť hry ako i na nasadenie v jednotlivých súbojoch. Súperi sú veľmi kvalitní, poväčšine športové školy. Na toto sa však nemôžeme vyhovárať a musíme urobiť všetko preto, aby sme sa im vyrovnali aj v našich podmienkach. Potenciál v mužstve na to je a je len na hráčoch ako budú ochotní na sebe pracovať. Kto nebude chcieť na sebe tvrdo pracovať tak sa s ním budeme musieť rozlúčiť ako som urobil na jeseň v jednom prípade a ak sa počas zimnej prestávky ďalší dvaja chlapci nezmenia svoj prístup stihne ich rovnaký osud. V jeseni sa nám nevyhli ani nepríjemné udalosti ako sú dlhodobé zranenia Dávida Koptáka a Antonan Gajdoša.

Brankári : Martin Kubaštik, Anton Gajdoš, Michal Kučák

Hráči : Jakub Čičala, Mário Minárik, Peter Mrva, Peter Čičala, Filip Lulek, Martin Trúchly, Dávid Kopták, Jakub Janec, Martin Kubík, Erik Mrmus, Adrián Gašperák, Dávid Jakubčík, Matej Helt, Martin Chovanec, Filip Mihalda, Nikolas Tóth, Peter Gdovin

Tréner : Peter Jendryščík

Vedúci družstva : Ivan Jurkovič