Kategória: Aktuality, Muži

Informácie o futbalovom klube MŠK

Odpovedi manažéra FK Jána Staškovana na otázky redaktora Kysuckých novín:

  1. Po jesennej časti figurujete na prvom mieste. Veríte, že postup vás už neminie? V jeseni ste sa pýtali na situáciu v našom klube, povedal som, že prioritou futbalu v KNM je ho očistiť a ak bude šanca, tak sa pobijeme.  To, že sme po jesennej časti na prvom mieste je síce pekné, no to ešte neznamená nič. Máme pred sebou 13 kôl v ktorých sa môže prihodiť všeličo, súperi sa na nás lepšie pripravia, budú sa chcieť vytiahnuť. Viete pre niektorých súperov, je hrať s KNM, ako keď hralo KNM so Spartou Praha. Opakujem bude to veľmi ťažké.
  2. V čom chcete zlepšiť hru v jarnej časti? V prvom rade v defenzíve. V jesennej časti sme dostali veľa lacných až naivných gólov, čo nás stálo stratu bodov /domáci zápas s Oravskou Jesenicou 2:4, remíza so Sklalitým, prehra 3:0 v Belej/, ale to je za nami, to sa už zmeniť nedá, ja dúfam, že príchodom niektorých hráčov sa táto činnosť vylepší a bude to prospešné pre získanie čo najväčšieho počtu bodov v jarenej časti.
  3. V čom bol klub lepší od ostatných? Určite veľkosťou štadióna a potom mládežníckymi družstvami. Čo sa týka mužov, nedá sa jednoznačne povedať, aj keď sme na prvom mieste štvrtej ligy, v čom bolo mužstvo lepšie. V každom klube sú dobrí, priemerní i bývalí ligoví futbalisti, ktorí svojou prítomnosťou dávajú určitý punc súťaži.
  4. Ako sa darí mládeži? Ako som spomenul máme širokú mládežnícku základňu s dobrými a obetavými trénermi, ktorým aj touto cestou je potrebné sa poďakovať za ich nadšenie a obetavosť. V kategórii prípravky máme tri družstvá s trénermi M.Galvánkom, M.Chládekom a R.Chládekom. Hrajú turnajovým spôsobom na Slovensku, v Česku a v Poľsku. V kategórii mladších žiakov máme dve družstvá - v II. a III. lige s trénermi F.Mrmusom, P.Jendryščíkom. V kategórii starších žiakov máme dve družstvá s trénermi T.Ďuriakom a S.Cenigom, obe družstvá sú v tabuľkách II. a III. ligy na druhom mieste. V kategórii dorastu máme dve družstvá - mladší a starší dorast. Trénerom mladšieho dorastu je I.Janči a trénerom staršieho dorastu I.Jurkovič. Starší dorast je na spodných priečkach III.ligy z dôvodu nedostatku hráčov, preto v tejto kategórii musia hrať hráči z ml. dorastu.
  5. Budú nejaké zmeny v zostave? Káder z jesene ostal pohromade, doplnili sme ho o dvoch skúsených, bývalých ligistov P.Brisudu a S.Záteka.

Brankári: Stanislav Brišš, Roman Jurkovič, Milan Poništ.

V priebehu jesene odišli: Miroslav Sága- Rudinská, Martin Kelko - VŠ Nitra.

Obráncovia: Roman Valiašek, Dušan Frolo, Pavol Brisuda, Marián Valík, Peter Horvát, Radoslav Vlček, Slavomír Zátek.

Záložníci: František Pecko, Peter Strapáč, Boris Tabák, Peter MIčiak, Milan Záhradník.

Útok: Tibor Golián, Ladislav Boris, Peter  Macek, vo vybavovaní sú ešte dvaja  útočníci

Vedenie mužstva budú mať na starosti trojica v zložení Slavomír Zátek - ako hlavný tréner, Pavol Brisuda - ako asistent trénera, Ján Staškovan - ako manažér. Vedúci mužstva Ivan Holeš, masér František Čambal, lekár MUDr. Ondrej Muráň.

Komentáre rss

Posielate odpoveď k existujúcemu príspevku (zrušiť).

Meno
Kontrola  img
Text
b i img code   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Strana:  1
, partner odpovedať

Ponuka výmenu odkazov.
viac http://skradola.webnode.sk

S pozdravom admin skradola


Strana:  1