Starší žiaci "A" II. liga sever - jeseň 2009/2010.

Do prípravy na ďalší súťažný ročník sme nastúpili 10. júla. Venovali sme sa chlapcom zväčša hrou s loptou, štarty z miesta a hernou činnosťou jednotlivca. Aj keď ich nie je veľa, snažia sa TJ vykonávať zodpovedne a s odhodlaním niečo nové sa naučiť. Získali sme aj chlapcov z Poviny ( 3) a z Radole (1), kde podávajú v súťaži obstojné výkony. Jesennú časť súťaže už máme za sebou, kde mužstvu sa darí hlavne v domácich zápasoch, kde nestratili ani bod zo skóre 26:2, získali 18 bod. Aj keď na ihriskách súperov hrajú veľmi dobre, predsa prahrali 3 zápasy, 4 vyhrali, čiže v tabuľke pravdy majú + 12 bodov s aktívnym skóre 27:14.

V jesennej časti odohrali 13 zápasov, z toho 10x vyhrali, 0 remíz, 3 prehry s aktívnym skóre 53:16, 30 bodov obsadzujú 2. miesto v tabuľke za Lietavskou Lúčkou.

Medzi najlepších hráčov v jesennej časti patrili kapitán Mário Boris, Matúš Mozol, Paťo Žúbor a nemožno zabudnúť ani na talentovaného brankára, ročníkovo ešte mladší žiak (1997) , ale výkonmi, ktoré predvádza sa zaraďuje ako brankárska 1- je ním Radko Buček.

V jesennej časti nastupovali do MZ hráči: R. Buček, P. Kopyčiar, P. Kostelný, R. Jašurek, P. Tolnaj, M. Mozol, P. Urban, P. Žúbor, S. Čavajda, M. Bieleš, M. Gašinec, M. Boris, D. Holiač, V. Ficek, K. Drnda, S. Griga, P. Minárik, M. Ripel, L. Halúska. Do odvety im prajeme veľa zdravia a čím najmenej zranení.

tréneri:  Tibor Ďuriak, Stanislav Ceniga