1. kolo III.Liga KNM "B": Turzovka 5:0

Góly:15´,55´Žúbor 40´,49´Griga,50´Boris

Zostava: Buček - Čičala, Mozol, Holiač, Tichý, Čavajda, Boris, Griga, Bieleš, Jašurek, Žúbor

Striedali: Ripel, Ficek

Celý zápas sa odohrával v našej réžií,bohužiaľ zo strany mojich hráčov došlo v prvom polčase k podceneniu súpera a hrali sme až príliš naivne mysliac si, že góly si dá súper sám. Aj napriek množstvu šancí sme dali gól až po hrubej chybe brankára hostí, keď na 1:0 dával Žúbor, ostatné šance ostali nevyužité. V druhom polčase sa zlepšili prístup k hre spresnili sme prihrávky, z čoho plynulo väčšie množstvo šancí. V 40´dal po prihrávke žúbora na 2:0 Griga, v 49´minúte si to títo dvaja zopakovali a Griga dal na 3:0, v 50´minúte sa k odrazenej lopte dostal Boris a utešenou strelou dával na 4:0,skóre uzatvoril v 55´opäť Žúbor. Musím pochváliť celé mužstvo za hlavne druho polčasový výkon, ktorí bol založený na kolektíve a nie individualite. Veľmi ma teší, že sa nám darí zabudúvať do kádra aj chlapcov od mladších žiakov ktorí ma svojimi výkonmi milo prekvapili, a ukázali, že sú veľkým prísľubom do budúcnosti.