Kategória: Aktuality

1. kolo II. Liga Veľké Rovné : KNM \"A\" 1:8

Góly:15´,49´,69´Holiač, 19´,40´ Griga, 23´,32´Žúbor, 24´Urban Zostava: Buček - Kostelný, Mozol, Holiač, Ficek, Čavajda, Tolnaj, Griga, Urban, Jašurek, Žúbor striedali: Ripel

Úvod bol  z našej strany opatrný, postupne sme však prebrali niciatívu a súpera sme svojim pohybom a výbornou kombináciou prakticky k ničomu nepustili. Už v 15´dával Holiač po rohovom kope na 1:0 od tohto momentu bolo na ihrisku len jedno družstvo. V 19´dával na 2:0 Griga, v 23´po výbornom vysunutí Urbana dával na 3:0 Žúbor, v 24´zvyšoval už na 4:0 krásnou strelou do šibenice Urban a aby toho nebolo dosť v 32´uzatvoril polčasové skóre po centri Čavajdu Žúbor na 5:0. po prestávke sme poľavili v snažení, ale aj napriek tomu sme na ihrisku jasne dominovali, domáci už len odkopávali lopty, čím dalej od vlastnej brány. Aj napriek tomu sme pridali dalšie góly.V 40´dával na 6:0 Griga a v 42´ dal Holiač na 7:0 od tohto momentu začali chlapci hrat trosku ľahostajne uvedomujúc si bezpečný náskok čo vyústilo k chybe obrany a skorigovaniu výsledku na 7:1 v 48´. Od tohto momentu sa zápas len dohrával. v jeho úplnom zavere ešte ušiel domácej obrane Holiač a zavŕšil svoj hatrick 8:1. Súper nás moc nepreveril, ale ako trénera ma teší že aj noví chlapci v kádri zapadli do kolektívu a boli prínosom. Chválim celé mužstvo za predvedenú hru a kolektívny výkon. tréner Tibor Ďuriak   vedúci Stanislav Ceniga