Kategória: Aktuality, Muži

VYHODNOTENIE JARNEJ ČASTI 2009 – futbal III . liga MUŽI stred

Mužstvo MŠK KNM ukončilo svoje učinkovanie v III. lige a tak neboli splnené očakávania predsezónnych predstav vedenia klubu. Podľa podmienok v mužstve a poznania podmienok iných klubov hrajúcich túto súťaž, predpokladalo vedenie klubu túto súťaž po jari zachrániť a umiestniť sa v druhej polovici tabuľky III. ligy. Od januára 2009 sa novým trénerom stal bývalý hráč KNM a skúsený tréner, kormidelník s výborným kreditom Ladislav KOLEMBUS, no jeho ambície záchrany skončili neúspechom.

Štatistika celkovo

15. MŠK Kysucké Nové Mesto 28 2 5 21 23:73 11

Jesenná    bilancia :        15   2  0  13   11:39      3 body

Jarná        bilancia :        14   1  5    8   14:36      8 bodov        

Strelci : Goljan 5; Valiašek; Boris po 3; Horvát, Záhradník, Vlček Radoslav  po 1 góle

Slová trénera ...

„Mužstvo som prebral na začiatku januára  a zimnú prípravu som zahájil 14.januára 2009. Do boja o záchranu bola na jar namočená dolná polovica mužstiev a tak stále po nevydarenej jesennej časti bola ešte aká taká nádej pousilovať sa vyriešiť záchranárske problémy. Treba objektívne priznať, že futbal na Kysuciach nenapreduje, iba prežíva a už dlhší čas sú problémy so stabilizáciou kádra po značnom pohybe hráčov v MŠK. Po jesennej časti bol  káder mužstva taktiež oslabený odchodom hráčov Klaga, Timka, Sidora, Pavlusa, Pavlíka, a tak do zimnej prípravy bolo zapojených aj 6 hráčov z iných klubov (Bezák, Šustek, Toman, Kaličák, Tabak, Pavlík) + 6 hráčov MŠK, ktorí striedavo absolvovali zimnú prípravu, avšak neprejavili dostatočný záujem prezentovať sa v jarnej súťaži III.ligy, či už z pracovných alebo študijných dôvodov (Bočej, Macek, Pecko, Poništ, Kohút, Kelko)."

Káder hráčov: brankári - Brišš, Jurkovič, Kelko

Hráči: Valiašek, Paulus, Mojík, Vlček Rado, Záhradník, Goljan, Žúbor, Chovanec, Mičiak, Šalga, Horvát, Janec, Boris, Tabak, Kuric

+ starší dorastenci : Bugáň, Tvaružek, Janči, Židek

V príprave a dlhodobo zranení hráči : Kňazovič, Vlček Rasťo

Tréner:    Ladislav KOLEMBUS

Ved. m :   Ivan HOLEŠ

Masér:      František ČAMBAL

Lekár:      MUDr.Ondrej MURÁŇ

Po jesennej časti som mal do prípravy zapojených zhruba cca.25 hráčov + 6 hráčov z iných klubov. Tú som rozdelil do troch fáz:

1.)    Rozvoj sily a kondície

2.)    Rozvoj rýchlosti a obratnosti

3.)    Zlepšovanie hernej stránky - rozvoj techniky hernej činnosti jednotlivca a mužstva

"Prípravy sa zúčastňovalo asi  82% hráčov, čo je veľmi dobrá percentuálna účasť. Využívali sme všetky naskytnuté okolité možnosti okolitých terénov, telocvičňu, posilňovňu, škvarové ihrisko a umelé ihrisko v Nesluši. Myslím si, že zo strany mesta nám boli na začiatok prípravy vytvorené solídne podmienky na túto súťaž. Nedostatok vidím v zabezpečení a absolvovaní záverečnej fázy tréningového procesu, kde sme nemali k dispozícii veľké ihrisko s umelým povrchom, kde by sme prevádzali finálnu časť prípravy.  V rámci prípravy sme odohrali 10 prípravných zápasov so striedavými výsledkami. Vysoko hodnotím veľmi dobrú dochádzku na tréningy, veď napríklad Vlček Rado, Mičiak, Šalga sa blížili k 100% účasti. Trénovalo sa 4krát do týždňa a celkovo v prípravnom období sme absolvovali 44 tréningových jednotiek. Vysoko si vážim i tréningovú morálku ostatných hráčov, ktorí aj po absolvovaní zamestnania prichádzajú s elánom a chuťou dosiahnuť čo najlepšie výsledky, sú ochotný pracovať tak pre seba, kolektív a aj klub. Naša bilancia hlavne u domácich zápasov nebola dobrá. Skoro v každom domácom zápase mali hráči MŠK veľa gólových príležitosti, viac z hry, no v konečnom dôsledku  pykali za zahodené gólové príležitosti a za školácke až naivné chyby v defenzíve. Dôkazom toho boli domáce prehry s N.Baňou, Kremničkou a  s L.Lúčkou, keď s množstva gólových príležitosti naši hráči nevyužili naskytnuté príležitosti a keď mohla byť remíza inkasovali tzv. netaktický gól a bola z toho ďalšia nula v kolónke bodov. Taktiež nás môžu mrzieť nerozhodné a nedotiahnuté zápasy do úspešného konca v náš prospech, kde vo viacerých prípadoch sme herne mali navrch, či to boli zápasy na domácej pôde  (zápas s L.Štiavnicou, Valčou, Námestovom) alebo zápas v Krásne n.Kysucou. Vo všetkých týchto prípadoch sme doplácali na neukončené akcie na súperovej polovici ihriska, častých chýb v strede poľa a v ofenzívnom prechode naskytnutých šancí. Musíme si priznať, že dlhodobým obrovským problémom  kysuckého futbalu  je koncovka a vyložene aj v tejto jarnej časti nám chýba koncový hrotový hráč. Našou veľkou slabinou je vzájomná komunikácia medzi hráčmi a organizácia hry, finálne prihrávky, streľba a skutočnosť, že mužstvo nemá vodcov. Zahadzujeme veľa šancí a naopak veľmi lacno inkasujeme po hrubých individuálnych chybách. Rezervy boli aj v defenzíve. To ma presvedčilo a utvrdilo, že mužstvo nebolo posilnené podľa mojich predstáv, tak ako som si prial na začiatku jarnej prípravy."

"Mužstvo posilnili hráči brankár Brišš, ďalej Mojík, Kuric, Tabak, ktorí sa strelecky napriek očakávaniu vôbec nepresadili. III.liga do Kysuckého Nového Mesta jednoznačne patrí, (až na odovzdaný zápas v Rakytovciach 7:0 a kontumovaný zápas s Fiľakovom 3:0), kde chlapci sa sami presvedčili, že môžu hrať vyrovnanú partiu s hociktorým mužstvom tretej ligy. V mužstve nám chýba typ hráča dirigenta a vodcu, ktorý by dokázal strhnúť ostatných hráčov svojím výkonom. Škoda, že vo viacerých dueloch chýbal Tibor Goljan. V závere súťaže dostali príležitosť aj starší dorastenci: Bugáň, Židek, Sága, Minarčin a Vlček Tomáš. Klub do budúceho ročníka 2009/2010 by mal udržať svojich skúsených harcovníkov, ktorí by mladších bojovo strhli a takticky usmernili. Som presvedčený, že pri skúsených borcoch budú výrazne rásť individuálne výkony našich talentovaných mladých chlapcov, na ktorých je badať práca s mládežou v mládežníckych družstvách. Čo sa týka hodnotenia hráčov majstrovských zápasoch najlepšiu výkonnosť mal Tibor Goljan, Brišš, Chovanec, Valiašek, Vlček Radoslav. Striedavé a kolísavé momenty mal Boris Ladislav. Naopak najväčšie sklamanie z nepresvedčivých výkonov z môjho pohľadu mal Tabak, Mojík, Rasťo Vlček. Dosť ma zaráža mentálna nepripravenosť niektorých hráčov a taktiež sa prejavila neskúsenosť, nekvalita niektorých našich hráčov. Taktiež ma šokuje nezodpovedný prístup, lajdáckosť a letargia niektorých mladých hráčov k svojim povinnostiam v majstrákoch - Janec, Šalga, Kelko. Vyvrcholilo to neúčasťou na majstrovský zápas do Fiľakova. V súčasnej premodernizovanej dobe futbalu neodovzdávajú všetko, čo majú. S týmto javom sa musíme popasovať , pretože bez srdca sa futbal nedá hrať. V závere sezóny sa rapídne zhoršila aj dochádzka  na tréningový proces. Čo sa týka môjho zhodnotenia, do klubu som prišiel popasovať sa a pokúsiť zachrániť III. Ligu v meste,  mal som ambície pritiahnuť z okolia kvalitnejších hráčov. Cieľ som nesplnil, čo ma veľmi mrzí a som z toho dosť sklamaný. Príčiny som si podrobne zanalyzoval. MŠK Kysucké Nové Mesto- klub tak bohatý na historické úspechy vo futbale by malo hrať minimálne III. ak nie vyššiu súťaž, musí pracovať na sebe ,musí vychovávať svojich zverencov, dotiahnuť do diania futbalu viac hráčov pracovať tak pre seba ako aj klub .A keďže v súčasnosti  finančná kríza neobišla naše MKŠS,treba neustále hľadať priestor a finančné zázemie s ešte väčšou podporou mesta ,firiem podnikateľov. Bolo by dobré dotiahnuť do klubu kvalitnejších hráčov, ktorí by vrátili svojimi výsledkami, herným prejavom divákov naspäť na kysucké tribúny."

"Chcem sa poďakovať mestu za výraznú pomoc futbalu, podmienky sme mali na dosť solídnej úrovni. Fanúšikom ďakujem za podporu a verím, že budú chodiť a na ďalšie zápasy v novom ročníku 2009/2010 v ešte hojnejšom počte."

Tréner: Ladislav  KOLEMBUS

Ved. mužstva: Ivan  HOLEŠ

Komentáre rss


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9  ďalší » ... 162
, yelekee dashawna odpovedať

yelekee 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1IsUjnHly-_5X_azkMQvGEqgtuD5O7Wwp
https://colab.research.google.com/drive/1vu55fFwvDQKV6NM75PnZhUW58UDxMVz1
https://colab.research.google.com/drive/19e4WKWFD5GoEMroNi41hjnmTS8BcoEYJ
https://colab.research.google.com/drive/1rECNcVpC-Ee5t2iZHuzb5Zb8p4bsIwb_
https://colab.research.google.com/drive/1WyB3QC7wO1tiWIG03YkrF-iOinOc68BY
https://colab.research.google.com/drive/1XaeBhGL74PQvtRH8e3vXtpNM9xQBpQgw
https://colab.research.google.com/drive/1feRzihJVhECHwXfrBPuRz48yfDhWcgzs
https://colab.research.google.com/drive/15F1EXXn_xNtdLNgyOi_Ds6I6fDamiJIZ
https://colab.research.google.com/drive/1mHFZVaVHy8RBQlPQu2yoP0_DRT9un10o
https://colab.research.google.com/drive/1zLxis4HSrhBW8ejIh18cjwBTfSeK0Kgs
https://www.trendingnews.it/grande-fratello-vip-incidente-casa-lulu/

, wyktmol sirene odpovedať

wyktmol 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1Aa_qDlPTPba0C-deX-VLSkBuUJxyKUGZ
https://colab.research.google.com/drive/1sxFoAq0-8y13bm46jz3tS3uuLZ7e1Jbw
https://colab.research.google.com/drive/1Eg-w1ULr4I_hu4QydY7G3aLqnOgB078P
https://colab.research.google.com/drive/1OD1IP81l17ei2mb4LJVxY8TjiBv72xvo
https://colab.research.google.com/drive/1YzP7VyJJ4D5o2Z_QkelBdW1XscH9zweT
https://colab.research.google.com/drive/1YyN1pTFPnNMZdQqsvqZPszzX-JqhUPl2
https://colab.research.google.com/drive/1wv59ha9VbzCx7K3OITCrORQpHnZz7TMY
https://colab.research.google.com/drive/15ga0NUfuklwDC8JeWNE7Qw2In7IZ1icU
https://colab.research.google.com/drive/1M2n4fQnuhf9yh6iH9a4GHG6Pabzlozcv
https://colab.research.google.com/drive/1WUC5b_LDCCRznhjRGHGUGYusCe6wpp1f
https://coredge.org/manifeste-de-paris-janvier-2014/

, margavr anatol odpovedať

margavr 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1q0V9KQ87NHG_L_kYK527GHdKjTz8ayjW
https://colab.research.google.com/drive/1vaX2g5vIe4wsjRsxoPZkOpdLeJckbr5d
https://colab.research.google.com/drive/1DyAvTJmUePT0rQAU_T2POrI7ATgO4M-l
https://colab.research.google.com/drive/1OUlWhTGRaGePJI5WwerBHDu_XpwL19da
https://colab.research.google.com/drive/1jkoiUHleVLObCfPePCyUlSJ5PIsaxHae
https://colab.research.google.com/drive/1Dk5k3lX-EfAtQpmM9QkRNy0eIRWUdSHJ
https://colab.research.google.com/drive/13vtZyCW3vZxRImnnLHC_YDITHnPkxMcF
https://colab.research.google.com/drive/1Zc5BOslEc-VNyprkATAxrJW47i7s6x4P
https://colab.research.google.com/drive/15KMQOCGXBLn6nh5q01rtpBZv1_ZKUXhZ
https://colab.research.google.com/drive/1pKvU2m0TsmolbxN8PgRbEHtAGjzyzTLs
https://www.boyabatgundemi.com/sinopta-yasanan-intihar-girisiminin-videosu-yayinlandi-iste-carpici-goruntuler-videolu-haber.html

, zevjaim rozanna odpovedať

zevjaim 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1rUpZy46FHIiJLnxk1mWn6PKco4yhuVV-
https://colab.research.google.com/drive/1_XdwJtuaF3QTeegavzGfkAOcAbQtRi1x
https://colab.research.google.com/drive/150YaoV67eOpS4YYj6NlN-Gx0ZwFA70Mx
https://colab.research.google.com/drive/13AsqJ9_ubNMzonWaHwkdfuKqRGRP4T1t
https://colab.research.google.com/drive/1_uzfXk3DrE0A7xKFAhDgiay6eRB7KotO
https://colab.research.google.com/drive/1MwGkr4isLJ9dp1KNz_NIowcbz0d-IBn_
https://colab.research.google.com/drive/1eluhv6BWOgYDm07QAgulNKMJ5i8LejWL
https://colab.research.google.com/drive/177iLcxKC1CFtotXOJfGojSuN9tIPqttL
https://colab.research.google.com/drive/1ROrUVBo_5Mi6SJPiUVihpZwNxaIYX3-U
https://colab.research.google.com/drive/1LfaxJkh4wKPrpLeS8gpMVhDYSyjtH0A5
https://ass40.jimdofree.com/g%C3%A4stebiachl/

, tamros tailer odpovedať

tamros 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1CbF1YdM2WQbmwG_PfpjG56aAjakP3BrS
https://colab.research.google.com/drive/1NJsEHshBn5MKlL3ffhcefQAAwuanLPVh
https://colab.research.google.com/drive/1C2uB3Q6EkNpjJrA5sfq5qQRJmTnTLWbX
https://colab.research.google.com/drive/1_gjbPpEgDZJ5grYpu3kyVCIO6IYwjw1c
https://colab.research.google.com/drive/1keRdkzYAeFbvjVdduCarOBEibbmGqhJL
https://colab.research.google.com/drive/1b6wrZ-hX819anO0pSp599vPtQyhFsCNt
https://colab.research.google.com/drive/1wKE8kPPc94UtSksRQmn7gNJM6n7NksMj
https://colab.research.google.com/drive/1_wgHgXNduprdHtHqNk8NfKuvIYx7EHBi
https://colab.research.google.com/drive/1DlkHeOH941M6UqAxdHeUEwrWFZHDY5i6
https://colab.research.google.com/drive/1qycJIgMspXPQqz3ecBzV7KdtJtz9hFMp
https://hastaelmonyo.com/?p=3182

, pazcer seagull odpovedať

pazcer 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1a3fFcRjnUvCcKPWqv6ZM_O1CZOzCuUqt
https://colab.research.google.com/drive/1pwAiKV-mnkFhYtj4OHSa9RCtgKT8jkJh
https://colab.research.google.com/drive/1GcJlUzpLTb08cIpHR3dWlC6md8l583tk
https://colab.research.google.com/drive/1w_Qk6-PvlvdVICetdzG8M1iHwfQaeIQo
https://colab.research.google.com/drive/1bLG8mmJEHGM6d1Q84e4qvKjAj2xR_jC9
https://colab.research.google.com/drive/1neigYdbD-dL79hiPPP6zG-bK5dnuoJ1A
https://colab.research.google.com/drive/1ZTVWDF1_e3fETeNJNoKP8KhAbO-ubKcG
https://colab.research.google.com/drive/1bljWyVB5l92ennzZrRKSvES4T2GhrrVZ
https://colab.research.google.com/drive/1UpK13b65r3sD2vDEE_2p9BIlwcTE587d
https://colab.research.google.com/drive/11_Yyv2Q2LKm-3pR1rJ6gVldZDKO_xHvu
https://www.mvpsportscardssocal.net/2012-tristar-bronx-edition-series-6-baseball-hobby/

, nesbgiss alcuin odpovedať

nesbgiss 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1i5ywvOvkht69wWQMwOLVzBAAuCMiepLF
https://colab.research.google.com/drive/1wj7f-dPWZpPcRj4x3ALO8LKTCbQl4SfV
https://colab.research.google.com/drive/1mrQGVoZHCgfp7ovs58TW0iRFgX3N6_1V
https://colab.research.google.com/drive/1iPcruUyYAn724IiIExg0Ck4n1UJp8VhS
https://colab.research.google.com/drive/12tp7rcTfVRL2vzVlvbbHGmA-v97G37YQ
https://colab.research.google.com/drive/1Jtq3n8wYW7KtEj0kR501tumMagJBxhDm
https://colab.research.google.com/drive/1Frx07qnlIU8GvcdDFvU2mKYpXRaoqHsW
https://colab.research.google.com/drive/1nRpsUH4HDHgm64p1aJ3UVcOTQrNt3tjS
https://colab.research.google.com/drive/1LMxWiEjnjGEGHnZATtAAv7MKuAi00nM1
https://colab.research.google.com/drive/17OOBiQEZCR8UBZkbEV_H_rtTVLi2hT3I
https://buyflatsochi.ru/%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%81%D0%BE%D1%87%D0%B8-2/

, luxumali evelin odpovedať

luxumali 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/13peFREOmr8MVLR8GR0SJwxojwYypibf9
https://colab.research.google.com/drive/17yXIDSmU87ArmP_VRvSZCm3i6crr-Use
https://colab.research.google.com/drive/1VGW2zhGWQIeoVrswXpQM_veDshVYXDcN
https://colab.research.google.com/drive/1vxbt4yUymS7e6P7CgY9ZHUdAZYwcrKlh
https://colab.research.google.com/drive/1-23WsT0siWmP4zuY3sR5m1zcBcVPofWx
https://colab.research.google.com/drive/1gNtaNbPk5SG2BQ6xDbVeUky5ZYxNcwFw
https://colab.research.google.com/drive/1RktNvF_6nTvpwf9SJfMvYTv_YSJj8DnM
https://colab.research.google.com/drive/1w73PVnbs30AIKVvV5iYtoAftXSRha23y
https://colab.research.google.com/drive/1tFRgRCRyoAQJuCef7KemR884aa9nGZNh
https://colab.research.google.com/drive/1QLR54quVDRwDD1IFP-Ls8R7Sz2UZd_BW
https://mgshizuoka.net/yybbs-NEW/yybbs.cgi

, doreami saladin odpovedať

doreami 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1aKIXMd0VOVTW154dnA9jVECFMd_mTDjZ
https://colab.research.google.com/drive/18YQQaY0LQub40lNdAZ4qptj_rlA1ePi0
https://colab.research.google.com/drive/1HiEOtp3MCA0YgRrxgI757Wko9UhQ2g0g
https://colab.research.google.com/drive/1g92aJiPZMHzot-WJVgdRw6d8lHBd3OUd
https://colab.research.google.com/drive/1RJ8hATNQvXn65PEwVb_oelOuu3SpNOgi
https://colab.research.google.com/drive/1ZhmpQz_Bn45KuDmtFXsKIewAC9DjROcS
https://colab.research.google.com/drive/1_x141aHiZGCetbthKNqDJ-gqA2X7BV64
https://colab.research.google.com/drive/17kBEw_3YY1bXaL982onowdZBft8tWsNQ
https://colab.research.google.com/drive/1X6z09JbEILUlsHZrn6RgSy76OqWjNpJo
https://colab.research.google.com/drive/1FnugUorEXhbXZbvOzvzUKpzvjDVJQ7K0
https://www.kyorakudo.jp/bbs

, alecgar giacintho odpovedať

alecgar 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1qNbkuEauOEkqlohTqFUfTNCyhyt-EMQN
https://colab.research.google.com/drive/1YUP3jwbLwOPpcs4xcwvMykzptQbblDK4
https://colab.research.google.com/drive/1oFVXSi0KSw2DXti8siowct-fAhUgduIr
https://colab.research.google.com/drive/13kl_rB7zR0iYxBYtwx-azJW_kZpa4Ud2
https://colab.research.google.com/drive/1jEXEk6BDBRwWbcuO8mE_VnSaT8wKNTfp
https://colab.research.google.com/drive/1P9Ib3__tsa-4763CDhFLBLCt7RBHU7gP
https://colab.research.google.com/drive/1vulrJHSXbv9LZBZV_-ds-xWaob4HKXKA
https://colab.research.google.com/drive/1khvR2Sbu8brfYopCirC3k1nKeDjv7mFS
https://colab.research.google.com/drive/1XS4_eu8awyYjXnRhuEx3NPn0jpE1aMt-
https://colab.research.google.com/drive/1NvcuCNKyjQky0TDUAtYvVDSg5NshbhtR
https://skatesquad.com/discnalenpie

, delcthe antoney odpovedať

delcthe 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/15fug72DZn94j4gntz7BRPnMTY8w9L99p
https://colab.research.google.com/drive/108ef6QyzZEhVfOTeij1zTKdJWCXQFyjk
https://colab.research.google.com/drive/1PO1jOwDwr8PKTnqqNREfUTEhgRsW46dn
https://colab.research.google.com/drive/1iv4PuacfyyrecAhTISXtQXV0gxWvQWtB
https://colab.research.google.com/drive/18HT7Pobwm_aX4427mOZvBSg13O4ch4tJ
https://colab.research.google.com/drive/1vlJWf6WR0xEpHoviN3Jy1L-mmLpIjwdl
https://colab.research.google.com/drive/15QYmWqv4c7OLD--AaD27GmCwHqIBiQzd
https://colab.research.google.com/drive/1GYbckSsgl4kp80AMPzoPfa7P-p0wxmHk
https://colab.research.google.com/drive/1nv_y2by1IK2W44kF5cItzdGfpT04gN-f
https://colab.research.google.com/drive/1tiWSDNZ_R2MgD0LmfDtKFlAB9D95sn6M
http://hidzine.com/new/portfolio/spiritual-book/

, olynkenl goldarina odpovedať

olynkenl 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1qON7rUQxzg7I4Wp9W96T49q1IqXZGsoh
https://colab.research.google.com/drive/1otms6aQRT2400FPfsi6canS2khq1c2Do
https://colab.research.google.com/drive/1e5SKIj5vqDgwX02EJUp7_EP_f4Ex11Fd
https://colab.research.google.com/drive/1sb2A2tbyI-wtB-EMUgEmPW1utzd8Efv5
https://colab.research.google.com/drive/1iFMe2JRcFtxhrANN3q2kr1vdtJHH9TUV
https://colab.research.google.com/drive/1J6y98Rrt28XvhmybXJ_wzlrZZbItdInI
https://colab.research.google.com/drive/1HWnMOil7SwXeiFWzFgrCD3epXXUm6p_w
https://colab.research.google.com/drive/1iTGf33LIIghlxbaRu6qH-AvWv_gpMMgk
https://colab.research.google.com/drive/19-PeYCeqGzR78gX1uPpJWcyGn5-uUrM5
https://colab.research.google.com/drive/1RxOroYiLmkfYMYmreEPLMhI541VFSSLs
http://rmbsoft.com/food/recipe/vals-zucchini-bread/

, johameli vanniah odpovedať

johameli 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1HdEJ2B_u6UpNIjCcxUVfDJR158CEWfLG
https://colab.research.google.com/drive/1RBRWzl3vmrctTrOZ3lnC1eoaUSY74e_c
https://colab.research.google.com/drive/1cTJnaCoexD5t00Pcdf0Y0aZ1mr1BdRhx
https://colab.research.google.com/drive/10A1XHzjWI5YEIixst_0jvihQgxF44qdB
https://colab.research.google.com/drive/1gqu1gEGm9xnfQUKdTf6JTuKkoYMLfooJ
https://colab.research.google.com/drive/18rlNWGwA8aCfUi7eQ3j6zUiUga5Fgfo4
https://colab.research.google.com/drive/1ghIHB_Yr2bNWDwWwXQDpXyqdvryLBB2t
https://colab.research.google.com/drive/18KSsvhLYrZBmJTauD_-rzcfe-hOlernq
https://colab.research.google.com/drive/1kCcpC8x4q0QroBrncvtjUkpXSFl4oUbT
https://colab.research.google.com/drive/1YGcBoQO_aiyEaQmvJ08SJcw3FXb4v8Aw
https://herbalng.com/product/%D8%B4%D8%A7%D9%85%D9%BE%D9%88-%DA%AF%DB%8C%D8%A7%D9%87%DB%8C-2/

, wynxito hailea odpovedať

wynxito 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1nlbJMa4dkt7cE2udEi_RSif-rKs9POgF
https://colab.research.google.com/drive/1sNoVMSXGZSDfa4VlCjJlK_JeQenVVE5v
https://colab.research.google.com/drive/1NTuYe_gItIdtVHktrmyZXdNLOEv0bBWv
https://colab.research.google.com/drive/1mr-MSaqKl55voixWTwwnwE3qfzXmxbYj
https://colab.research.google.com/drive/1nl5U5TfgYZjHLO7FrtqNoUrra-cxZg87
https://colab.research.google.com/drive/1ECS3Vw_WfWW7IGL51uOngy60bMdZwahb
https://colab.research.google.com/drive/1qaXslWbljnsf-_IDt0Yg33SNDqQRT127
https://colab.research.google.com/drive/1ZkLdLNXETj5n_7_r3IgV0L22cOPCXJAt
https://colab.research.google.com/drive/10s4ANT831CMdctt-hEWXPGlfTYjHnGbn
https://colab.research.google.com/drive/1f1JlTC0YSHwbDrHT878spprF7JxqlkpJ
https://www.almaxmagazine.it/interviste/item/3-int

, talahana kelley odpovedať

talahana 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1McHTI5O8vfej2kJaDUVN7uPgEYEgD8R0
https://colab.research.google.com/drive/11WAdobwnHWFKQycm-3xP5Svfxdmi5dVV
https://colab.research.google.com/drive/1xYJzDjqbiEZuWBjGZPjs3wReL8JKJOAd
https://colab.research.google.com/drive/1FPXusk5wLnND4rsemjB_m1KVXxa7ZH1D
https://colab.research.google.com/drive/1xY9NYwv-lD2CQN6O0IsT_JRCCvGsIM9C
https://colab.research.google.com/drive/14F9Pw-YUVY4gJq7k866SLQIzoDVsGqq8
https://colab.research.google.com/drive/1DT4SgI3zUbcPVAmPHXTgLYGifilNb2Qa
https://colab.research.google.com/drive/1w8i-sm_sxDCY-X3qTFkbcx2SGMDwTn55
https://colab.research.google.com/drive/1_zPWLGlze4JOqzMtshYn5DvPlhZnqSts
https://colab.research.google.com/drive/1EiiXOn0G__ieL9kvV8iqVNlQ5-_g1yuh
https://talkitter.com/elremeti

, janyber nickoleson odpovedať

janyber 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1hwGN1nDm-Fq4MgT3QD5AEZI_Ij-JLlqF
https://colab.research.google.com/drive/1aP396PL3TPotu66fQGllYGOJp_ZsYsIe
https://colab.research.google.com/drive/11hCZd5Dqo5zqA7S5OUDestWRC41epuuF
https://colab.research.google.com/drive/11dWZfE_DJ_wlKlAGOc9kM4zOlYd92JIQ
https://colab.research.google.com/drive/1mL9a4bBW7r336lCJRy8TIKZLPVR_Zhrr
https://colab.research.google.com/drive/1xgaEBa_6MITjnKZ0YF6BaQfx7tdeyUs8
https://colab.research.google.com/drive/1LQ602Y49enDfjmRU0RqqZrBWOw8eWZwX
https://colab.research.google.com/drive/1Y9mKah7j4nh11uyVSRuRFIxg0IA53eKy
https://colab.research.google.com/drive/1DPuFL00aGsu-fJuVqusXiJ2LQ3NSOba-
https://colab.research.google.com/drive/1Zii1phoan1ItDSfTKesTAABB7M79PwmO
http://www.talk.gamemc.eu/index.php?site=profile&id=25582&action=guestbook

, valebrya nadana odpovedať

valebrya 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1EdY-WfOyjtp7ohGL9V2zu0mxql7i8F-J
https://colab.research.google.com/drive/19leaC3dZvBTk4ImxdV3jGGDvLciD2q9q
https://colab.research.google.com/drive/1Ku-_D9wMPbSqsr3AV5MTbXycUsvRFhyB
https://colab.research.google.com/drive/16AdyG4TUWM7NS8zSEt1R4cUPNoXhs_hR
https://colab.research.google.com/drive/1jXLu4oHl2abBSpIRwLP6DMLwKfbiVAjB
https://colab.research.google.com/drive/1nzZW0aaiu1Av_kGF86Z4C8uUFcID2eIq
https://colab.research.google.com/drive/195DFHhKnhGg5EI-IRCCjtn2RbwQi5_cB
https://colab.research.google.com/drive/1ALxQalvJOsg9vRaAJqOB4S4FOCgYiGzx
https://colab.research.google.com/drive/13vLWUg-iqmqund36nt_fwOChMbuV8fCT
https://colab.research.google.com/drive/1LKaPchv-onA23kDc7_BuX1op6OL01GVl
https://www.planet-vino.com/portfolio/wine-regions/

, davkeig callen odpovedať

davkeig 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/14s70wvyKXi2ikUYJqDUEj3pF9MpCZpy6
https://colab.research.google.com/drive/1tDhuS6uXPuHnmzKLMZJS_6y8EFe9oeUG
https://colab.research.google.com/drive/1hUhlJmYGmJUl8xYR8nbFeg6m5-FKUzSE
https://colab.research.google.com/drive/16eZKDmyqUayERLnEPNUUQehYg8d6ukiP
https://colab.research.google.com/drive/11NmWb069xh7181y7L03yojZk-Wv4P94_
https://colab.research.google.com/drive/1PVla3U_YcLGVmCaI6LkxNZMWc34RuCKB
https://colab.research.google.com/drive/1yjzAOq829b8v3qo8V3sSFO92T2HbyhwY
https://colab.research.google.com/drive/1rXehzO4Ke8OzXpIR0jE0fVGcjw35e88r
https://colab.research.google.com/drive/1eCpxd8pTs7D3UVxPtgWSyThqfWOhn1WV
https://colab.research.google.com/drive/1_JC-_rfBVXFQeo2NHRk5AMjPZSYO6IHR
http://congressmanbob.com/2017/10/24/thank-dr-bandy-lee/

, kievau celestyn odpovedať

kievau 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1ybEHQ1MrhA1hswsQGcQUK_bmNQfCwbDi
https://colab.research.google.com/drive/1ZTMS9kUHPiVeZYm3ekLRaBUB36ib924d
https://colab.research.google.com/drive/1Bor7AnCx86E7gGl7oOYBiGp3FjH6j-gI
https://colab.research.google.com/drive/12Bjhy4Qa7O-idL2OqSvVpiQ6rwILjFEp
https://colab.research.google.com/drive/1J13cz3HZvPWuqAhp1Wj1LqdvpEC8Ui21
https://colab.research.google.com/drive/1jixnHiDRorVDaFfzAJhmUM0ipAQrYpvN
https://colab.research.google.com/drive/1TyN0d-rpB8IJI_PVJ7zDPvXbZgv-bVdf
https://colab.research.google.com/drive/1khwlUieoTv5WL-oEHaz-jTrQvbhNQkoo
https://colab.research.google.com/drive/1lbVXV5YMiUJeVVnGFMdveW7Yoq7ONAEG
https://colab.research.google.com/drive/1E7uExmO-PuQ8DO62PyqgMI3RtpniXk4j
https://www.capitalmujer.mx/sweaters-tendencia-de-otono/

, valitalm deitra odpovedať

valitalm 60a1537d4d https://colab.research.google.com/drive/1zP9-OTn3G6dtGS7bNKrY4ltiqA3hs5zu
https://colab.research.google.com/drive/1_ZApSkQtSK3OJiD6o4EWVt6q2p5m-M_O
https://colab.research.google.com/drive/1YuBn6kZIVawUjdJrh8cCO8zsSd2i3nLQ
https://colab.research.google.com/drive/15OH7TmR8xdhTbQs7vcONnxFkvZ9lL5yr
https://colab.research.google.com/drive/1sH_FD5spJ94-AqiBBu8CxLrHxWIKW5iN
https://colab.research.google.com/drive/1ZuL76aDL4RkA-lluxSt5xM7-VDyhFD90
https://colab.research.google.com/drive/1JTHa7-S_R0sqgOyONmcg8MMhE5CyhpYU
https://colab.research.google.com/drive/1z-EVWqmIQvfdRVi9nLgr_-Df8ctvMgwH
https://colab.research.google.com/drive/13Al2dEVEA-nssoKOj1n0cJ2F_KZDXL2D
https://colab.research.google.com/drive/1ithf1budRixHSOrS8t0-EGTafMu_L65h
https://www.igetintoopc.com/macos-big-sur-free-download/


Strana:  1 2 3 4 5 6 7 8 9  ďalší » ... 162