Hodnotenie sezóny STARŠÍCH ŽIAKOV " B " MUŽSTVA.

"B" mužstvo hráči: R. Buček, S. Lobodass, V. Ficek, P. Tolnaj, K. Drnda, P. Kopyčiar, M. Boris, M. Mozoľ, P. Minárik, M. Gašinec, D. Holiač, J. Pavlusík, S. Čavajda, M. Harvančík, S. Griga, I. Funtek, R. Marčiš, P. Dršman, P. Urban.

Skončil sa ročník 2008/2009, ktorý, môžeme konštatovať, že bol pre hráčov "B" mužstva st. žiakov celkom úspešný. Na ihriskách odovzdali to, čo sa naučili na tréningoch. I keď zápasy boli herne dobré, neboli sme vždy spokojní s výsledkom. Ale po hernej stránke sa začínajú presadzovať aj s chlapcami o rok staršími. V súťaži patrili do 1. polovice tabuľky oprávnene, kde na koniec aj obsadili pekné 6. miesto. Nastupovali aj hráči z mladších žiakov, kde ukazovali, že v budúcnosti majú reálne šance zaradiť sa do zostavy. Medzi najlepších hráčov patrili: Mário Boris, Matúš Mozoľ a Patrik Minárik, i keď snahu nemožno uprieť viacerým. Na zaver môžem dodať, že sezóna pre žiakov "A" aj "B" mužstva skončila úspešne, ciele boli splnené. Do budúcnosti chcem poznamenať, že raz sa tato práca odzrkadlí i v seniorských súťažiach.

tréner Tibor Ďuriak