26. kolo II. liga mladší žiaci KNM \"A\" - Veľké Rovné 3:0

Góly: 36´Harvančík, 42´Lach, 48´Pavlusík
Zostava: KNM Buček, Tichý, Kramár, Harvančík, Griga, Rudinec,  Pavlusík, Čelko, Čičala, Ripel, Čavajda, Halúska, Dršman, Lach, Kameniar, Lobodass

Na začiatku sme sa do súpera zahryzli, ale cez prehustenú obranu sme sa nedokázali presadiť. Postupne sa osmelil aj súper, k čomu sme aj my pomohli nepresnými prihrávkami a zlým pohybom, čo nahrávalo snaživému súperovi. v 25´ mohol po individuálnej akci skórovať Griga avšak zoči voči brankárovi zlyhal. V druhom polčase sme zlepšili pohyb aj presnosť prihrávania súpera sme zatlačili a v 36´po strele Pavlusíka, ktorú tečoval Harvančík sme sa ujali vedenia 1:0. V 42´po akcii Lobodassa po krídle dáaval na 2:0 Lach. a našu dobru dvanásť minútovku v 48´zavŕšil krásnou strelou Pavlusík 3:0. Od tohto momentu sa zápas len dohrával. Náš slabší výkon mohol byť aj preto, že to bolo posledné ko v súťaži. Aj keď sme nehrali najlepšie svojou bojovnosťou sme si výhru zaslúžili. Za najlepšieho hráča domácich bol vyhlásený Lukáš Halúska.

tréner Stanislav Ceniga