Kategória: Aktuality, Žiaci

22. kolo II. liga mladší žiaci KNM \"A\"-Trstená 3:0 (3:0)

Góly: 17´,25´, Griga, 27´Káčerík Zostava KNM: Buček, Tichý, Kramár, Harvančík, Griga, Rudinec, Káčerík, Funtek, Pavlusík, Čelko

Začiatok zápasu bol poznačený nepresnosťou oboch mužstiev. Postupne sme však zlepšili presnosť prihrávnia, z čoho plynul náš mierny tlak. V 17´ Káčerík presnou a časovanou prihrávkou vysunul Grigu, ktorý svoj nájazd bezpečne premenil 1:0. 25´navlas rovnaká akcia týchto dvoch chlapcov a Griga opäť svoj nájazd premenil 2:0. V 27´ Káčerík svoj výborný výkon korunoval gólom, keď ho do úniku kolmou prihrávkou vysunul Čelko 3:0. Súper v prvom polčase vážne našu bránu neohrozil. V druhom polčase sa hostia zamerali na defenzívu s osobným bránením, s ktorým sa chlapci len ťažko vyrovnávali, aj keď sme mali loptu častejšie v moci do vyloženej šance sme sa nedostali. za najlepšieho hráča bol vyhlásený Michal Pavlusík, ale pochvalu si zaslúžia všetci, ktorí nastúpili.