Kategória: Aktuality, Dorast

Dorastenci REaMOS Kys.Lieskovec zvíťazili v halovom turnaji v KNM

Dorastenci MŠK KNM (mladší dorast) obsadili 2.miesto

V polročný prázdninový piatok sa v mestskej hale v Kysuckom Novom Meste odohral IV. ročník futbalového turnaja o pohár Gustáva Rezetku. Zúčastnilo sa sedem dorasteneckých družstiev - ŠK RADOĽA, REAMOS KYSUCKÝ LIESKOVEC, SLOVAN SKALITÉ, JEDNOTA BÁNOVÁ, OŠK RUDINA, MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO „A" st.dorast, MŠK KYSUCKÉ NOVÉ MESTO „B" ml.dorast.

Družstvá boli rozdelené do dvoch skupín a hralo sa systémom každý s každým 1 x 20 minút.  Finálové zápasy 2 x 15 minút. Družstvo Rudiny vyhralo nad dorastencami z KNM „A" 3 : 1 a skončilo tretie. O prvé miesto sa stretli MŠK KNM „B" a REaMOS Kys.Lieskovec. Zápas skončil jednoznačným víťazstvom dorastencov z Kys.Lieskovca. Najlepším brankárom bol vyhlásený Tomáš Tvrdý z Rudiny, naj. hráčom Marek Mrenka z Kys.Lieskovca, a naj. strelcom Jozef Čelko z KNM „A". Turnaj zorganizovalo Mestské kultúrno-športové stredisko v spolupráci s futbalovým oddielom MŠK KNM a za prispenia sponzora (STAV REAL). Pre hráčov bol turnaj spestrením zimných príprav na ligovú sezónu a príjemným využitím prázdninového dňa.