< návrat späť

Stolnotenisový klub Kysucké Nové Mesto vznikol v roku 2004 na ZŠ Clementisova v Kysuckom Novom Meste pod vedením Mgr. Igora Ševeca - riaditeľa školy a Róberta Valucha - trénera. Dnes sa môže klub pochváliť výbornými výsledkami:

III. liga muži poradie v tabuľke: MŠK KNM - 1.miesto (postupuje do II.ligy)

IV. liga muži poradie v tabuľke: MŠK KNM - 2.miesto (bude hrať kvalifikáciu o postup do 3.ligy)

V. liga muži poradie v tabuľke: MŠK KNM - 11.miesto

Dorastenecká súťaž - II.divízia poradie v tabuľke: MŠK KNM - 1.miesto  (bude hrať kvalifikáciu o postup do 1.ligy)

Postavenie najlepších hráčov v Slovenskom rebríčku k 1.10.2010:

Jakub Ševec 1.miesto kategória najmladší žiaci, 5.miesto kategória mladší žiaci
Michal Pavlík 6.miesto kategória najmladší žiaci, 35.miesto kategória mladší žiaci
Alexander Valúch 9.miesto kategória starší žiaci, 47.miesto kategória dorastenci
Mikuláš Ševec 15.miesto kategória starší žiaci, 49.miesto kategória dorastenci
Sára Bukovská 43.miesto kategória mladšie žiačky

V priebehu doterajšej činnosti sa stali traja hráči majstrami SR: Roman Rezetka (majster SR mladšieho žiactva - dvojhra), Jakub Ševec (majster SR najmladšieho žiactva - dvojhra, štvorhra). Michal Pavlík (majster SR najmladšieho žiactva - dvojhra, mix, 3. miesto dvojhra).

Mikuláš Ševec reprezentoval SR na európskom pohári na Malte 2009.

Valuch Alexander reprezentoval SR na Malte 2009, Česká republika 2010, Taliansko 2010.

Jakub Ševec reprezentoval SR Francúzsko 2009, Maďarsko 2009, Švédsko 2009, Maďarsko 2010, Rumunsko 2010.
Chlapcov a dievčatá najbližšie čaká účasť na M SR vo svojich kategóriách.