Kategória: Aktuality

26.10.2008 MŠK Kysucké Nové Mesto - HK Kúpele Bojnice

Dňa 26.10.2008 sa uskutočinili stretnnutia mladších a starších žiakov hádzanej Kysuckého Nového Mesta proti hádzanárom Bojníc.

Zápasy dopadli úspešnejšie pre hádzanárov KNM, keď v oboch kategóriach zvíťazili. Mladší žiaci MŠK Kysuckého Nového Mesta ukázali v 1.polčase svoju značnú prevahu no po prestávke začali svoj náskok strácať, keď začali robiť zbytočné chyby v obrane a útoku sa nevedeli strelecky presadiť. Aj napriek problémom v druhom polčase nakoniec zápas vyhrali.

MŠK Kysucké Nové Mesto - HK Kúpele Bojnice 22:20 (12:6)

V kategórií starších žiakov bol zápas úplne iný. Domáci celok KNM ukázal už od začiatku kto je jasný favorit a polčas vyhrali vysokým rozdielom 17:3. V druhom polčase nielen že udržali toto vysoké vedenie no ešte ho zvýšili.

MŠK Kysucké Nové Mesto - HK Kúpele Bojnice 39:5 (17:3)

Ďalší zápas odohrajú Kysucký hádzanari proti Martinu vonku. V zápase sa očakáva jednoznačne výhra mladšich aj starších žiakov Kysuckého Nového Mesta.