Kategória: Aktuality, Dorast

Hodnotenie zápasu Tvrdošín - KNM 1:2 (ml. dorast) 18.10.08

Zostava: Cabada, Vavrek P., Maljar, Jendryščík, Fuják, Ovčík, Kopas, Švirík, Kočiš, Štefunda, Pochyba. Striedali: Malík, Hulák, Vavrek D., Haluza.

V prvom polčase sme odohrali veľmi dobrý zápas, boli sme jednoznačne lepším mužstvom. Hrali sme dobre kombinačne, boli sme rýchlejší, vyhrávali sme osobné súboje. Snažili sme sa zakončiť každú akciu. Polčas sme vyhrali 2:0, škoda nepremenených ďalších dvoch, troch šancí (Ovčík, Štefunda). V druhom polčase sme nepochopiteľne prestali hrať, súper sa dostával stále viac do hry a hrozil nám nebezpečnými protiútokmi. Nepodržali sme v útoku loptu, prehrávali sme súboje, nedarilo sa nám kombinovať a vôbec sme sa nedostali k našej hre. Napriek tomu sme mali opäť nejaké šance (Ovčík), ale bez gólového efektu. V tomto zápase sme boli lepší ako domáci a zaslúžene sme získali tri body. Spokojný som s prvým polčasom a so ziskom troch bodov. Najlepší hráči: páčil sa mi výkon Michala Pochybu a Romana Ovčíka. Ostatní hráči si zaslúžia pochvalu za prvý polčas, kde odviedli veľmi dobrý výkon.