Kategória: Aktuality, Dorast

Starší dorast:

MŠK KNM - Tvrdošín 7:2 (3:1) Góly: Vlček 2, Urbánek, Minár, J.Kňazovič, Židek, Štefunda
FK Čadca - MŠK KNM 0:1 (0:0) Góly: Vlček (p.kop)

MŠK KNM - Tvrdošín  7:2 (3:1) Góly: Vlček 2, Urbánek, Minár, J.Kňazovič, Židek, Štefunda

Zápas, v ktorom sa hostia v 14min. ujali vedenia ojedinelým výpadom, avšak 2 presné priame kopy Vlčka už v 28min. znamenajú jasný zvrat v zápase. Gólostroj premenených šancí sa zastavil predčasne na čísle 7. V závere sme nevyužili absolútne 4 gólové príležitosti . Zápas plný dynamiky a náboja z našej strany urobil veľmi dobrý dojem na všetkých, ktorí sa prišli pozrieť.

FK Čadca - MŠK KNM    0:1    (0:0)     Góly: Vlček (p.kop)

Po zdrvujúcom úvode domácich sme sa konečne rozohrali a Židek s Urbánkom zamestnávajú brankára. Začíname bojovať o každý kúsok zelenej plochy a najmä s dotieravými útočníkmi Čadce. Ich dôraz však znamená zranenie kolena a prsta nášho brankára, ktorý však pokračuje v zápase. V druhom polčase sme na klzkom teréne začali mať prevahu a zápasnícky chvat - faul v pokutovom území domácich nám otvoril cestu , Vlček penaltu premenil. Záver zápasu sme našťastie strávili na polovici súpera, v jeho šestnástke, žiaľ ďalší gól sme už nepridali. Tréner dodáva, že tréningová morálka stúpla, je cítiť súdržnosť, hra sa stabilizuje, hráči majú konečne chuť hrať, tvoria a ohrozujú súpera. V tabuľke to znamená posun hore, mužstvo majú na svojom konte 30 bodov. Do konca sezóny odohrajú ešte 3 kola a je potrebné, aby získali ešte najmenej 3 body.

Meno
Predmet